test Ze společnosti | Eva Filipová

Znalkyně etikety Eva Filipová: První dojem se ne…

Rozhovor pro novinky.cz. „Nemusíte být krásná, nemusíte se v daném okamžiku cítit nejlépe, ale můžete být opravdová dáma – svým milým vystupováním a tím, že dodržujete pravidla společenského chování,“ říká uznávaná odbornice na moderní etiketu Eva Filipová. Umí poradit, jak elegantně a s grácií vplout do společnosti, jak si zvednout sebevědomí. A…

Znalkyně etikety: Máme špatné vzory

Nemusíte být krásná, nemusíte se v daném okamžiku cítit zrovna nejlépe, ale můžete být opravdová dáma – nebo džentlmen – svým milým chováním. Tím, jak dodržujete všechna pravidla společenského chování. „S milými a vychovanými lidmi, kteří jsou pozitivně naladění, chce každý být,“ říká Eva Filipová, autorka knihy Moderní etiketa boduje.

Eva Filipová v pořadu Na nože

S Evou Filipovou jsme se již setkali v zábavné kulinářské show Na nože, kde byla jedním z porotců. Spolu se Zdeňkem Pohlreichem a Romanem Vaňkem (z kulinářského institutu) vytvořily porotu televizního pořadu Na nože.

Michal David hubne: Polévku jí čajovou lžičkou!

Kdo to kdy viděl, aby se polévka jedla čajovou lžičkou? Zpěvák Michal David (52) dělá prostě všechno jinak! Deníku Aha! se povedlo přijít této záhadě na kloub. „Potřebuji trošku zhubnout, tak jím pomaleji po menších dávkách,“ smál se David, který ale už sedm kilo minulý rok shodil.