Odbornice na etiketu a gastronomii Eva Filipová…

Jak stárnout s grácií, užívat si přitom života a neřešit prkotiny, s tím nyní přišla přední odbornice na etiketu a gastronomii Eva Filipová. Do světa poslala svou novou knihu s názvem Neřeš vrásky, hýčkej lásky a na křest začátkem týdne pozvala zajímavé osobnosti.

Neřeš vrásky, hýčkej lásky, radí přední odbornic…

Praha I Neřeš vrásky, hýčkej lásky! To je zcela zásadní rada pro ženy po čtyřicítce. Mnoho z nich totiž často dbají na svůj vzhled, což je dobře, ale zapomínají takzvaně žít a hlavně, zapomínají na to, hýčkat si vše, co mají rády – nejenom muže, ale i své přátele, záliby, radosti. A o tom je nová kniha přední odbornice na etiketu i gastronomii Ev…

Znalkyně etikety Eva Filipová: První dojem se ne…

Rozhovor pro novinky.cz. „Nemusíte být krásná, nemusíte se v daném okamžiku cítit nejlépe, ale můžete být opravdová dáma – svým milým vystupováním a tím, že dodržujete pravidla společenského chování,“ říká uznávaná odbornice na moderní etiketu Eva Filipová. Umí poradit, jak elegantně a s grácií vplout do společnosti, jak si zvednout sebevědomí. A…

Znalkyně etikety: Máme špatné vzory

Nemusíte být krásná, nemusíte se v daném okamžiku cítit zrovna nejlépe, ale můžete být opravdová dáma – nebo džentlmen – svým milým chováním. Tím, jak dodržujete všechna pravidla společenského chování. „S milými a vychovanými lidmi, kteří jsou pozitivně naladění, chce každý být,“ říká Eva Filipová, autorka knihy Moderní etiketa boduje.

Eva Filipová v pořadu Na nože

S Evou Filipovou jsme se již setkali v zábavné kulinářské show Na nože, kde byla jedním z porotců. Spolu se Zdeňkem Pohlreichem a Romanem Vaňkem (z kulinářského institutu) vytvořily porotu televizního pořadu Na nože.

Michal David hubne: Polévku jí čajovou lžičkou!

Kdo to kdy viděl, aby se polévka jedla čajovou lžičkou? Zpěvák Michal David (52) dělá prostě všechno jinak! Deníku Aha! se povedlo přijít této záhadě na kloub. „Potřebuji trošku zhubnout, tak jím pomaleji po menších dávkách,“ smál se David, který ale už sedm kilo minulý rok shodil.