OPEN YOUR MIND

Eva Filipová se zabývá především tématikou společenského chování. Je autorkou knihy Společenská nápověda. Po roce 1991 byla jednou z prvních, která začala s programem úspěšných kurzů pro ženy. Sama absolvovala studium na Mezinárodní škole pro estetiku v New Yorku. Je členkou redakční rady časopisu Prestige, autorkou mnoha zajímavých reportáží s exotických zemí a spoluautorkou Zlaté kuchařky. Její mimořádný zájem o gastronomii a znalost prostředí jí přivedl k napsání dalších knih jako Exellent menu a Česká moderní kuchyně. Práci kuchařů obdivuje a jejich finální výtvory považuje za výtvarná díla.  

V současné době je zástupkyní šéfredaktora online magazínu STYLE new a spolumajitelkou týdeníku Naše rodina.

Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chytře jíst, obklopovat se jen příjemnými lidmi . A využít jedinečné kouzlo zvané osobnost. Zvolit úsměv jako životní postoj. Můžete se naučit rozmazlovat se...  

SEMINÁŘE EVY FILIPOVÉ


Motto:
Není důležité, co prodáváte, nejdůležitější je, jak se prodáváte.
Co všechno by měla znát úspěšná žena a úspěšný muž? Jak byste si měli poradit v situacích, s nimiž se denně setkáváte? Co je potřeba znát, pokud se chcete posunout dále na společenské žebříčku nebo si chcete zvýšit sebevědomí?
Najít správnou míru vnějších forem společenského chování.
Zdravá sebeprezentace, se kterou jsou spojeny pocity schopnosti a vlastní ceny, je nezbytná pro vytvoření pozitivního dojmu na druhé.
Znalost společenských pravidel ovlivňuje způsob komunikace.